Miasto Racibórz wspólnie z Powiatem Raciborskim promowało się turystycznie na stoisku regionalnym Województwa Śląskiego podczas IV edycji World Travel Show.

Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce.

Tak o targach piszą ich organizatorzy – Nasze targi to oferta najciekawszych destynacji turystycznych w kraju i na świecie, atrakcji kulinarnych i degustacji potraw, pokazów strojów narodowych, sztuk walki, tradycyjnych tańców oraz możliwość uczestnictwa w festiwalu podróżników, prelekcjach i spotkaniach z podróżnikami. Te wyjątkowe targi umożliwią błyskawiczną „podróż” dookoła świata w samym sercu Europy – w PTAK WARSAW EXPO!

POLECANE FILMY:

Miasto Racibórz prezentowało swoją ofertę turystyczną wspólnie z Powiatem na stoisku Śląskiej Organizacji Turystycznej i Subregionu Zachodniego. Tylko w tym roku Miasto obecne było także na Targach Regionów i Produktów Turystycznych Tour Salon, Targach na Styku Kultur w Łodzi i 25. Międzynarodowych Targach „Globalnie” w Katowicach.

(Urząd Miasta w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE