Prezent na 30 urodziny dla niej i dla niego - co wybrać? - TerazRaciborz.pl

Prezent na 30 urodziny dla niej i dla niego – co wybrać?

artykuł sponsorowany     16.08.2022 | 16:51     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

Każdy z nas z wielkimi obawami czeka na swoje 30 urodziny. Nie ukrywajmy, jest to moment, w którym nasze życie powinno się diametralnie zmienić, o ile jeszcze się ono nie zmieniło. Niemniej jednak nie zapominajmy, że 30 urodziny to świetny moment na niezapomnianą imprezę.

Goście z pewnością nie mogą się doczekać, aż wręczą nam prezent. Tak więc co kupić jemu a co jej na 30 urodziny?

Idealny pomysł na prezent na 30 urodziny dla niej

Dla pań praktycznie każde urodziny to ogromne szczęście i radość, które jednak przeplata się z dozą niepewności. Od przekroczenia magicznej granicy wieku- 30 lat, panie będą co chwila spoglądać w lustro i wypatrywać pierwszej zmarszczki, a także decydują się na całkowite odświeżenie i zmodyfikowanie swojej garderoby. Niemniej jednak wręczane przez nas prezenty mogą sprawić, że te 30 urodziny dla każdej z pań będą wyjątkowe i pełne dobrej zabawy. Tak naprawdę, to właśnie po 30-ste zaczyna się prawdziwe życie!  Wobec tego, jakie podarki można wręczyć kobietom podczas tej szczególnej okazji:

  • Markowe szpilki- buty na obcasie to atrybut każdej kobiety. Niestety panie po 30-stce decydują się często zamienić je na buty płaskie, sportowe lub na niewielkim obcasiku. Okazuje się, że wręczenie im takiego prezentu- markowych szpilek, sprawi, że na nowo odzyskają one wiarę w siebie i w swoją własną kobiecość. Przekonają się one, że wraz z 30-stymi urodzinami absolutnie nic się nie kończy, a dopiero wszystko się zaczyna!
  • Szkatułki i pudełeczka na biżuterię- panie po 30-stce z pewnością o wiele większą uwagę poświęcą doborowi odpowiedniej biżuterii. Przecież wszystko to, co się mieni i pięknie połyskuje, jednocześnie odejmuje nam lat. Zgodnie z tym, co radzą nam więc Inspiracje Ferrero, świetnym pomysłem na prezent dla 30. latki mogą być pojemniczki i szkatułki na biżuterię. Z pewnością się to sprawdzi!
  • Wyjątkowe perfumy- perfumy to kolejny prezent, który będzie idealny dla 30. latki. Można pokusić się o modele z feromonami, które będą do naszej solenizantki przyciągać jeszcze więcej mężczyzn!

Co kupić jemu na 30-ste urodziny?

W przypadku panów zakup prezentu na 30-ste urodziny będzie o wiele łatwiejszy. Głównie wynika to z faktu, że panowie nie mają aż tak wielkich obaw przed przekroczeniem magicznej granicy 30. lat. Oni bardzo pozytywnie podchodzą do każdych urodzin i cały czas zapewniają, że czują się młodzi duchem. Panom na 30-ste urodziny można więc kupić dosłownie wszystko. Pamiętajmy jednak, że każdy mężczyzna w głębi serca jest gadżeciarzem. Inspiracje Ferrero mogą więc nam podpowiedzieć, jakie gadżety sprawdzą się najlepiej dla panów w dniu 30-stych urodzin. Oczywiście to nie jest jedyna propozycja! Można zdecydować się również na zakup eleganckie krawatu, muchy czy nawet i spinek do mankietów. W przypadku mężczyzn możliwości są wyjątkowo nieograniczone. Warto więc puścić wodzę fantazji oraz dodać do niej nieco humorystycznego wydźwięku, a z pewnością znajdziemy oryginalny i nietuzinkowy podarek dla naszego 30. latka.

(artykuł sponsorowany)

Komentarze (1)

  1. Magda  

    17.08.22 | 09:00

    Na ostatnie urodziny mojego męża pojechaliśmy polatać w tunelu aerodynamicznym w Lesznie. Mega zabawa i niezapomniany prezent 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapoznaj się z regulaminem