Młodzi tancerze raciborskiego MDK uczestniczyli w obozie w Kielcach, gdzie przygotowywali się do najbliższych turniejów. 

Pary sportowego tańca towarzyskiego koła Studio 1 MDK: Partyk Ternka i Natalia Siwoń, Adam Nagel, Karol Kubiczek i Natalia Kubiczek, Alexander Grzybek i Joanna Badurczyk oraz Leonie Grzybek uczestniczyli w sportowym obozie tanecznym przygotowującym do rywalizacji w turniejach tanecznych w nowym sezonie.

Młodzi tancerze doskonalili nie tylko technikę taneczną pod okiem wymagających trenerów, ale pracowali również nad ogólną sprawnością fizyczną niezbędną dla każdego tancerza.

Zajęcia prowadzone były przez wysoko utytułowanych tancerzy – trenerów Szkoły Tańca Team Ornontowice: Magdalenę Froń i Macieja Nagórskiego – tańce standardowe, oraz Adriannę i Michała Kulesza – trenerów Szkoły tańca Rising Stars w Warszawie – tańce latynoamerykańskie.

Uczestnicy obozu oprócz treningów mogli zrelaksować się na basenie, zwiedzić oceanarium, pobawić się na dyskotece oraz wziąć udział w obozowym turnieju tanecznym, którego zwycięzcami w styl latynoamerykańskim została nasza super para: Patryk Ternka i Natalia Siwoń!

Obóz odbywał się w urokliwym ośrodku „Polanika” – Kompleks Świętokrzyska Polana w Chrustach pod Kielcami, a jego organizatorem była Fundacja Świętokrzyskie Centrum Sportu.

(Młodzieżowy Dom Kultury w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE