Miasto udostępniło nowe narzędzie dla turystów i mieszkańców – przewodnik panoramiczny po Raciborzu. Dzięki niemu każdy o każdej porze, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajduje ma okazję zobaczyć nasze piękne miasto z wyjątkowej perspektywy.

Ujęcia z lotu dronem zostały zrealizowane w kilku lokalizacjach, dzięki czemu można przełączać się pomiędzy dostępnymi widokami. Przewodnik umożliwia też wyszukiwanie interesujących nas obiektów i atrakcji. Ich lista będzie sukcesywnie uzupełniana. Można także kliknąć w widoczne na mapie znaczniki przechodząc do strony na której znajdziemy więcej potrzebnych nam informacji.

Narzędzie powstało dzięki współpracy miasta z firmą Vidrosky. Panoramy miasta wykonywane przez firmę na potrzeby wirtualnego spaceru zrealizowane zostały bezpłatnie. Przewodnik jest bardzo elastycznym narzędziem, w pełni edytowalnym i pozwalającym włączać kolejne panoramy i obiekty do przewodnika – do czego firma VidroSky będzie zachęcać kolejne podmioty w Raciborzu.

Zobaczcie wirtualny przewodnik po Raciborzu.

Najlepszy sposób, żeby odwiedzić Racibórz to skorzystanie z ich oferty PKS. Już teraz sprawdź, jak jeździ PKS w Raciborzu.

(oprac. wk, źródło: UM Racibórz)

ZOBACZ TAKŻE: