RCK zaprasza dzieci i rodziców do wspólnej zabawy na karnawałowej uczcie  przy muzyce na żywo. To wyjątkowy czas zabawy i nauki zarazem.

Tym razem zapraszamy na bal. Liczymy, że sala wypełni się małymi i dużymi postaciami z bajkowych krain! Wydarzenie odbędzie się 2 lutego 2020 o godz. 15.30 w Sali kameralnej RCK RDK przy ul. Chopina 21.

MALUCHY W KRAINIE DŹWIĘKU – jedyny w swoim rodzaju koncert dla niemowląt i maluchów z rodzicami – wspólna zabawa w rytm rock’and’rolla, cha-chy, walca, kaczuszek i nie tylko! Koncert poprowadzi jak zawsze Dorota Banaś więc „ta Dorotka ta malusia…” i zagra i zatańczy.

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyjać będzie specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiądzie wspólnie z muzykami. Także czas trwania koncertów dostosowany jest do możliwości małych odbiorców i nie przekracza 45 minut. Na zakończenie będzie okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

Bilety w cenie 25 zł (dorośli), 15 zł (dzieci) do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/129021

Honorowane są raciborskie karty: ,,Senior 60+”, ,,Rodzina+”

(RCK)