Oczekują narodzin pierwszego dziecka to jedno ze wspanialszych przeżyć młodych par czy małżeństw, szczególnie wtedy, kiedy dziecko było już planowane. Jest to czas radosny, pełen nadziei, jednak są to także chwile wątpliwości i czas szykowania dziecięcej wyprawki.

Niektórzy rodzice, planując powiększyć rodzinę szukają tych najlepszych rzeczy dla malucha, nierzadko są to ekskluzywne i funkcjonalne akcesoria, nietuzinkowe produkty od znanych projektantów i producentów, często reklamowane przez gwiazdy ekranu.

Rodzice, którzy mają duże wymagania, mogą wybierać spośród naprawdę wielu różnych ofert. Oferty te mogą dotyczyć mebelków dziecięcych, ubrań, zabawek, wózków wielofunkcyjnych, fotelików samochodowych, czy nawet akcesoriów do pielęgnacji dziecka. Największym zainteresowaniem jednak cieszą się wózki wielofunkcyjne, według wielu rodziców wózek powinien być wykonany z najlepszych materiałów, być wytrzymały, na kilka następnych lat.

Atrakcyjnym i zarazem ekskluzywnym wózkiem jest wózek kompaktowy Silver Cross Surf 3 Special Edition, brytyjskiego producenta. Wózek zaliczany jest do wózków wielofunkcyjnych, w którym użyto wysokogatunkowe materiały oraz widoczna jest też dbałość o szczegóły. Sama jakość wykonania wózka Silver Cross Surf przyciąga wzrok, co zwiększa zainteresowanie.

Ten wyjątkowy egzemplarz w świecie wózków posiada luksusową, ultramiękką i dwustronną wkładkę, która znajduje się na siedzisku spacerowym wózka. Wkładka ta posiada dwa przeznaczenia strona lżejsza, oddychająca na cieplejsze dni, a strona cieplejsza na chłodne dni. Wózek Silver Cross Surf 3 Special Edition posiada specjalne metalowe zawieszki, znajdujące się na tapicerce wózka, pełni rolę ostatecznego wykończenia wózka.

Wózek Silver Cross posiada wygodną, szeroką gondolę, nie za długa, środek jej wyposażony jest w miękki materiał, idealny dla noworodka. Budka wózka zapewnia 100% ochronę przez cały czas korzystania przez dziecko z wózka, wyposażona w filtr UPF 50+. Wózek posiada amortyzowane, 4 pompowane koła, które radzą sobie z jazdą na różnym terenie, jednak w prowadzeniu wózka może pomóc możliwość zmiany przednich kół w jedno, do jazdy po trudnym terenie.

Do wózka dołączane są: pokrowiec na nóżki, folia na deszcz, podstawka na kubek, adaptery do fotelika Simplicity, ale także praktyczna torba dla mamy na akcesoria dziecięce. Torba ta wyposażona w termoopakowanie oraz przewijak.  Luksusowy wózek Silver Cross Surf 3 dostępny jest w kilku rodzajach wersji z różnego typu tapicerką i stylu.