Legimi na Nowy Rok - raciborska biblioteka zaprasza po kody dostępu - TerazRaciborz.pl

Legimi na Nowy Rok – raciborska biblioteka zaprasza po kody dostępu

06.01.2022 | 13:50     Komentarze (1)

Instagram Skomentuj

Od 3 stycznia raciborska biblioteka oferuje kody dostępu do platformy LEGIMI na rok 2022. Kody są bezpłatne dla zarejestrowanych czytelników biblioteki – wystarczy zgłosić się do najbliższej filii lub oddziału Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu.

LEGIMI to największa platforma książek elektronicznych w Polsce, dzięki której czytelnicy mają dostęp do prawie 75000 pozycji, w tym największych bestsellerów i nowości. Oprócz ebooków LEGIMI oferuje użytkownikom audiobooki oraz pozwala na tak zwaną synchronizację, dzięki której można książkę czytać i słuchać na przemian. Synchrobooki to idealne rozwiązanie dla osób, które słuchają audiobooków w drodze do pracy, a wieczorem lubią wrócić do lektury w tradycyjny sposób.

Kody LEGIMI na rok 2022 są ważne do 3 stycznia 2023. Warunkiem uzyskania kodu jest aktywne konto czytelnika raciborskiej biblioteki. Usługa jest bezpłatna dzięki funduszom uzyskanym z Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.
Nie tylko LEGIMI! W ofercie raciborskiej biblioteki znajdują się kody dostępu do platform czytelniczych:

  • Ebookpoint BIBLIO – bogaty wybór literatury pięknej, a także wydawnictwa grupy wydawniczej Helion, w tym cenione i popularne tytuły z dziedziny informatyki i dziedzin pokrewnych. Udostępniane są ebooki, audiobooki oraz e-kursy. Dostęp do serwisu jest ograniczony czasowo na 1 miesiąc. Po wygaśnięciu dostępu można pobrać w bibliotece następny miesięczny kod.
  • IBUK Libra – darmowy dostęp do ponad 3500 ebooków. Znaczna część elektronicznego księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e‑książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

(red)

Komentarze (1)

  1. Gość  

    7.01.22 | 12:50

    Spory wybór – mi się podoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapoznaj się z regulaminem