W Urzędzie Miejskim w Krzanowicach w obecności Komendanta Komisariatu Policji w Krzyżanowicach kom. Piotra Wądołowskiego odbyło się uroczyste przywitanie nowego dzielnicowego sierż. sztab. Sebastiana Reszuta, który objął swoje obowiązki po sierż. sztab. Andrzeju Sosna, który odszedł na emeryturę.

W związku z objęciem z 1 sierpnia goprzez sierż. sztab Sebastiana Reszuta stanowiska Dzielnicowego, Burmistrz Gminy Krzanowice Andrzej Strzedulla oraz Zastępca Burmistrza Jarosław Gałkowski, życzyli nowemu dzielnicowemu owocnej służby oraz zwrócili uwagę na realizowane przez dzielnicowego zadania i ich w niezwykle ważną rolę w aspekcie bezpieczeństwa mieszkańców.

Dentystom nie opłaca się pracować dla NFZ. Będą dłuższe kolejki

Policjant dzielnicowy, wykonuje codzienną żmudną pracę, której efektem ma być wzrost poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców. To również policjant jest swoistym łącznikiem Policji ze społeczeństwem.

Poniżej przypominamy dane kontaktowe oraz szczegóły obsługiwanego przez niego rejonu. Obszar pracy Dzielnicowego sierż. sztab. Sebastiana Reszuta to miejscowości: Krzanowice, Wojnowice, Bojanów, Borucin oraz Pietraszyn.

Dentystom nie opłaca się pracować dla NFZ. Będą dłuższe kolejki

Punkt Przyjęć Dzielnicowego jest czynny w Urzędzie Miejskim w Krzanowicach w każdą środę w godzinach 9.00-11.00. Mieszkańcy Gminy Krzanowice mogą się z nim kontaktować pod nr. tel. 727 032 582.

(oprac. wk, źródło: UM Krzanowice)

ZOBACZ TAKŻE