My – kobiety kochamy błyskotki! Piękna biżuteria z pewnością potrafi skraść niejedno serce i wywołać zachwyt w oczach, zwłaszcza jeśli jest prezentem od bliskiej osoby. Oczywiście nic nie stoi także na przeszkodzie, aby kupić ją sobie samej – by upamiętnić jakieś ważne wydarzenie, mniejszy bądź większy sukces, podziękować sobie za ciężką pracę, czy na przykład uczcić swoje urodziny.

Dziś zastanowimy się, na jakie modele warto postawić, aby biżuteria służyła nam przez dobrych kilka lat, a nawet i przez całe życie. Bo choć trendy zmieniają się jak w kalejdoskopie, istnieje całkiem sporo klasycznych i ponadczasowych wzorów, które zawsze są na topie.

Perły – siła tajemniczej kobiecości

Perły to naprawdę piękne i wyjątkowe „wodne diamenty”, jak często bywają nazywane. Mają w sobie magiczną moc, naturalność i głębie. Nosząc je z całą pewnością można poczuć się naprawdę wyjątkowo i niepowtarzalnie, zwłaszcza decydując się na perły naturalne. Choć często  w pierwszej chwili kojarzą nam się ze starszymi paniami, dziś przeżywają prawdziwy renesans, zyskując rosnącą popularność również wśród młodego pokolenia.

Noszone w formie krótkich łańcuszków na szyję, czyli tzw. chockerów, oryginalnych kolczyków, przyjmujących nieraz bardzo ciekawe kształty, po zawieszki, bransoletki, a nawet broszki – warto dać im szansę, ponieważ prezentują się niezmiernie stylowo, kobieco, a jednocześnie symbolizują wolność i bezkres wody, czystość, niewinność i szczerość. Czy przynoszą pecha? Absolutnie nie! Nie warto wierzyć w tego typu przesądy. Świetnie sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia.

Kolczyki koła – ponadczasowy klasyk

Czy można znaleźć bardziej uniwersalny i ponadczasowy model kolczyków niż koła? Mniejsze bądź większe, srebrne albo złote, proste i gładzie, albo ciekawie zdobione – koła kochamy od lat i nic nie zapowiada, żeby miało się to kiedykolwiek zmienić. Świetnie pasują zwłaszcza do włosów związanych, na przykład w kocyk lub koka, kiedy zostają wyeksponowane na pierwszy plan. Będą pasować zarówno do jeansów, jak i do wieczorowej, eleganckiej sukienki. Takie kolczyki zdecydowanie każda kobieta powinna posiadać w swojej kasetce na biżuterię. Jeśli w Twojej ciągle jeszcze ich brakuje, zachęcamy, żeby szybko to nadrobić, na przykład odwiedzając stronę https://dittazimmermann.com/. To sklep internetowy z biżuterią wysokiej jakości, w którym znajdziemy zarówno ponadczasowe modele, jak i aktualne, topowe „nowinki”.

Moc kamieni naturalnych

Kamienie naturalne to idealny przykład na to, że biżuteria może być naprawdę ponadczasowa – nawet przekazywana z pokolenia na pokolenie. Kamienie szlachetne nie tylko wyglądają po prostu przepięknie i zjawiskowo – wiele osób wierzy także w ich magiczną, ukrytą moc i właściwości. Jakie konkretnie to absolutna klasyka, która zawsze zda egzamin, bez względu na okoliczności, porę roku, czy okazję? Szmaragdy, topazy, szafiry, rubiny, tanzanity. Warto dobierać je zarówno pod względem kolorystyki, która nam najbardziej odpowiada, jak i uzdrawiających, dodających energii przymiotów (o ile wierzymy w ich moc). Pięknie prezentują się w formie ozdobnego wisiorka, bransoletki, a nawet pierścionka! To niezwykle ciekawy i oryginalny pomysł, aby na zaręczyny wybrać coś oryginalnego, jak właśnie na przykład pierścionek z błękitnym topazem, zamiast sztampowo stawiać na białe ”oczka” brylantów, czy diamentów. Taki nietypowy, a zarazem wciąż klasyczny i ponadczasowy model, z całą pewnością zostanie przyjęty z otwartymi ramionami.

(artykuł sponsorowany)