Jeśli lubisz wyzwania i pracę z ludźmi, ta oferta może Cię zainteresować! Wydawca portalu terazraciborz.pl poszukuje specjalisty ds. reklamy. 

Pod tak ogólnym pojęciem kryją się zarówno działania ściśle reklamowe, jak i marketingowe. Co konkretnie mamy na myśli? Przede wszystkim pozyskiwanie nowych klientów, a także utrzymywanie relacji z obecnymi. Ponadto, kreowanie akcji marketingowych mających na celu promocję portalu w przestrzeni publicznej oraz tworzenie kanałów komunikacji z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Krótko mówiąc: pracy na pewno nie zabraknie 🙂

Czego oczekujemy? Przede wszystkim pasji, świetnego kontaktu z ludźmi, samodzielności i kreatywności. Nie chcemy pracownika, który ślepo wykonuje polecenia, ale osoby, która ma swoje zdanie, nie boi się mówić o nim głośno, a przy okazji jest zmotywowana, aby wspólnie z resztą zespołu budować markę portalu.

Nie wymagamy doświadczenia w branży, choć nie ukrywamy, że będzie ono atutem. Konieczne jest natomiast posiadanie samochodu i prawa jazdy kat. B.

Oferujemy elastyczne warunki zatrudnienia, dzięki czemu z naszej propozycji skorzystać mogą na przykład studenci. Prócz wynagrodzenia podstawowego, zapewniamy bardzo atrakcyjny prowizyjne od każdej zawartej transakcji.

Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres redakcja@terazraciborz.pl. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

(materiał własny wydawcy)

ZOBACZ TAKŻE