Budżet obywatelski ma już 5 lat. Raciborzanie biorąc udział w jego realizacji cały czas udowadniają, że mają ciekawe pomysły, na to jak zmienić rzeczywistość wokół siebie.

My staramy się, aby formuła budżetu jak najbardziej odpowiadała potrzebom mieszkańców. Możemy coś jeszcze zmienić? Czekamy na uwagi.

Subskrybuj nasz kanał w serwisie YouTube!

Szanowni Mieszkańcy,

Potraficie zawalczyć o swój projekt, wypromować go i zjednoczyć wokół niego swoich sąsiadów, tak by zebrać jak największą liczbę głosów poparcia podczas głosowania. Tak było podczas wszystkich dotychczasowych edycji tej inicjatywy.

Zależy nam, aby budżet obywatelski był jak najlepiej przystosowany do Waszych potrzeb, do Waszych możliwości, żeby nadążał za Waszymi oczekiwaniami. Dlatego wciąż pracujemy nad niezbędnymi modyfikacjami, usprawnieniami. Nikt tak dobrze jak Wy nie wie, jak to zrobić i dlatego zachęcamy Was bardzo serdecznie do współpracy.

Wydział Rozwoju Urzędu Miasta Racibórz zachęca wszystkich mieszkańców do zgłaszania wszelkich propozycji zmian, uwag, spostrzeżeń, wniosków i rekomendacji, które pomogą udoskonalić raciborską formułę budżetu obywatelskiego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Instagramie! 

Uwagi, które możecie składać mogą dotyczyć każdego etapu (czyli promocji, edukacji mieszkańców, zbierania projektów, weryfikacji, głosowania) i każdego dokumentu powiązanego z budżetem obywatelskim (regulaminu, formularzu zgłoszenia itp.).

WIĘCEJ NA TEMAT TEGOROCZNEGO BUDŻETU OBYWATELSKIEGO 

Swoje propozycje możecie zgłaszać w Wydziale Rozwoju Urzędu Miasta Racibórz osobiście (III piętro, pokój 321) lub mailowo rozwoj@um.raciborz.pl.

(Urząd Miasta w Raciborzu)

ZOBACZ TAKŻE