Bransoletka to dodatek, który już dawno przestał być domeną wyłącznie kobiecą. Coraz częściej po tego typu biżuterię sięgają także panowie. Jest to niewielki detal, który w ciekawy sposób może odmienić każdą stylizację, jednocześnie oddając Twój charakter.

Męska bransoletka – jak ją nosić?

Mogłoby się wydawać, że bransoletka jest jedynie niewielkim detalem i nie wiąże się ona z żadnymi modowymi zasadami. Istnieje jednak kilka kwestii, na które warto zwrócić uwagę zakładając bransoletkę.

Pierwszym pytaniem, na które musimy odpowiedzieć, to na której ręce nosi się bransoletkę? Bardzo często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że bransoletki nosi się wyłącznie na lewej ręce, podobnie jak zegarki. Ta zasada obowiązywała jednak w latach 50. i stała się już legendą. Dziś jej łamanie nie jest istotnym naruszeniem. Nośmy bransoletki zatem tak, jak nam wygodnie. Pamiętajmy jednak o zachowaniu odpowiedniej estetyki – jedna ręka nie powinna być przeciążona zbyt dużą ilością biżuterii. Jeżeli chcesz zatem założyć męską bransoletkę oraz zegarek jednocześnie, w porządku! Jednak pamiętaj, aby rozdzielić je na dwa nadgarstki.

Jaką męską bransoletkę wybrać?

Na rynku znajdziemy mnóstwo modeli męskich bransoletek, np. wykonane ze szlachetnych metali, bransoletki męskie skórzane, a także drewniane. Absolutnym hitem ostatnich sezonów są także bransoletki męskie z grawerem. Jest to prawdziwa, stylowa biżuteria dla każdego mężczyzny. Bardzo często opcja ta wybierana jest jako prezent. Skórzane bransoletki z grawerem najczęściej wybieramy do użytku codziennego – są one bowiem trwałe i niezawodne. Drewniane bransoletki męskie z grawerem są natomiast lekkie, wygodne i prezentują się niezobowiązująco.

Wybierając odpowiedni produkt, należy zwrócić uwagę także na zapięcie. Idealna bransoletka męska to taka, o której będziesz mógł zapomnieć. Powinna być ona nie tylko wygodna i lekka, ale również pasować do Twojego stylu. Jej zapięcie nie może Cię drażnić, a jednocześnie musi być bardzo stabilne. Zapięcia, jakie znajdziemy w męskich bransoletkach z grawerem to wiązanie (w modelach rzemiennych), zapięcie na specjalny klips lub mechanizm, który przypomina bransoletkę zegarka.

Bransoletki męskie z grawerem.

Bransoletki męskie z grawerem stanowią wspaniałe oraz unikatowe uzupełnienie nie tylko codziennych, ale i wieczorowych stylizacji. Co więcej, jest to również znakomity pomysł na nietuzinkowy prezent. Jest to przedmiot, któremu można nadać indywidualny charakter za sprawą pamiątkowego grawerunku. Będą zatem o wiele lepszym wyborem niż klasyczna biżuteria, a osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo posiadając jedyny w swoim rodzaju grawerunek.

W asortymencie firmy Blingart znajdziesz mnóstwo bransoletek męskich, na które można nanieść grawer. Znajdują się tam bransoletki o prawdę różnorodnej estetyce – stalowe, skórzane, złote, czy srebrne. Wśród nich wyróżnia się także kilka różnych stylów, m.in. modne, szykowne bransoletki celebrytki, a także egzemplarze o ponadczasowym charakterze. Ta różnorodność oferowanych bransoletek sprawia, że w doskonały sposób można dopasować model do gustu oraz charakteru każdej osoby.

Grawerowanie umożliwia przekazanie uczuć, przedstawienie uniwersalnych symboli lub upamiętnienie jakiejś szczególnej okazji. Biżuteria ozdobiona w ten sposób jest bardzo osobista oraz unikatowa.

Bransoletki męskie z grawerem będą zatem doskonałym upominkiem zarówno dla męża, chłopaka, narzeczonego, jak i brata, czy ojca. Każdy z nich będzie mógł poczuć się wyjątkowo! Duży wybór bransoletek męskich z grawerem znajdziecie na stronie: https://www.blingart.pl/kategoria/bransoletki-meskie-z-grawerem